here
  שירותי טלפוניה מתקדמים
מחלקת התקשורת בקיו-הוסט מתמחה במתן שירותי טלפוניה מתקדמים בטכנולוגיה החדישה ביותר לתקשורת ארגונית באיכות ואמינות ללא פשרות.
  שירותי גיבוי
בקיו-הוסט אנו מאפשרים לך להגן על המידע שלך ולדאוג לשרידות מקסימלית בעזרת מערכת גיבוי מתקדמת ולתזמן עבודות גיבוי אוטומטיות באופן פשוט, נוח וידידותי ביותר.
 
 
זקוק לשרת ייעודי בעל יכולות עיבוד גבוהות וחיבור לרוחב פס גבוהה? בקיו-הוסט אנו נשמח לספק לך שרת בשכירות על בסיס חודשי. החבילה כוללת את חומרת השרת, אחסונו בחוות השרתים, התקנת מערכת הפעלה, אספקת רוחב פס ומערך עצום של שירותי מוסף ופתרונות כוללים אחרים על מנת לספק את כל הפתרונות הדרושים לך, הלקוח.

השרתים מחוברים למערכת חשמל בעלת שרידות גבוהה אשר אספקת החשמל מגיעה אליה ממקורות שונים אשר מגבים אחד את השני (UPS, גנראטורים). כל שרת מחובר ברוחב פס של החל מ-5mbit/s ועד 1000mbit/s בארץ ובחו"ל כתוצאה של חיבור ישיר אל ה-Backbone שלנו, מאובטח באבטחה פיזית 24 שעות ביממה, טמפרטורת עבודה של 21 מעלות צלזיוס וכן עמידה בכל הנתונים המפורטים בתקן האירופאי. למידע נוסף אודות חוות השרתים לחץ כאן.

כל השרתים המוצעים להשכרה הינם שרתי מותג מתוצרת חברות בעלות שם בין לאומי כגון: IBM, HP, DELL ומכוסים בפוליסת ביטוח של תיקון תוך עד 24 שעות עבודה מרגע פתיחת קריאת השירות. כל השרתים מנוטרים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ומתריעים בפני צוות ה-NOC (Network Operations Center) אשר בודקים את תקינות החומרה ומודיעים ללקוח בעת נפילת השרת.

בקיו-הוסט אנו מתחייבים לעמוד לצדך, הלקוח, לאורך כל הדרך ולהיות שותפים אמיתיים להצלחה שלך. צוות המומחים שלנו אשר מתמחים בשלל נושאים החל מייעוץ ותכנון רשתות, הטמעת ויישום מערכות בארגונים, אבטחת מידע ומידע טכני ילווה ויתמוך בך בכל שירותי ה-IT שתצטרך, מקצה לקצה, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים ללא פשרות.

שירותי מוסף נוספים אשר ניתנים ע"פ דרישת הלקוח:

 • שירותי גיבוי מתקדמים על גבי קלטות גיבוי בעלות שרידות גבוהה בחוות שרתים מרוחקת על מנת להבטיח שרידות מקסימלית.
 • ניהול השרת ברמת מערכת הפעלה ותוכנה על מנת לדאוג לפעילות סדירה ותקינה של השרת.
 • חומת אש (Firewall) ברמה פיזית מבית Fortigate, Checkpoint אשר מגן על השרת מהתקפות וניסיונות פריצה שונים, ע"פ דרישת הלקוח.
 • שירות KVM over IP המאפשר ללקוח לצפות בצג המסך ושימוש במקלדת ועכבר, ממש כאילו היה ליד השרת.
 • שירות Power over IP המאפשר ללקוח להדליק, לכבות ולהפעיל מחדש את השרת ברמת אספקת החשמל בכל זמן נתון.
 • שירותי מוסף נוספים המותאמים ע"פ דרישות הלקוח על מנת לספק לו את הפתרון היעיל ביותר במחיר הנוח ביותר.

  צור קשר עוד היום והצטרף לקהל הלקוחות שבחרו לבסס את פעילותם על גבי שרת שרכשו מקיו-הוסט. לקבלת פרטים נוספים והתאמת פיתרון אישי לחץ כאן או חייג עכשיו: 1801-222-221.

 •  
    Supreme VPS  
  one (1) core out of E5420  
  512MB DDR  
  10GB SATA II  
  גישת רוט מלאה!  
  רוחב פס 10Mbit סימטרי  

  149


  1/7/2010 - לקוחות נכבדים, החל מהיום ניתן לפתוח קריאת תמיכה גם דרך שליחת דוא"ל אל הכתובת support@q-host.net, כמו כן, בימים אלו אנו עושים מאמצים על מנת לשפר את מערך השירות והתמיכה בלקוחות, נשמח לקבל עצות בונות!


   

   

  בקיו-הוסט אנו מספקים: שרת, שרת ייעודי, שרת יעודי, תיקון מחשבים, ניטור שרתים, קנית שרת, שרת פרטי, קופסא, פתרונות תקשורת, גיבויים, גיבוי, ריסיילר, שרתי משחק, לינוקס, סרבר, שרתים לאימיול, שרתים לאמיול, שרתים לקונטר, פורום שרתים, שרתי משחק, איחסון אתרים, IT, HP, Dell, IBM, ASUS, Kingston, Blade, חוות שרתים, אחסון, איכסון, רוחב פס, אינטרנט, הוסטינג, SBS, שרת רדיו שרת וירטואלי שרתים מדריכים ללינוקס רישום לכנסים